Informacje

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18 oraz w soboty w godzinach 7-14.

 

 

 

 

Spółka Famiko-Bud została założona w 1995 roku w Lublinie.Na początku specjalizowała się w sprzedaży hydrauliki sanitarnej i artykułów metalowych. Po dwóch latach powiększono powierzchnie sprzedażową i rozszerzono ofertę o elektronarzędzia.

Rozwój firmy pozwolił na kupno w 2000 roku działki sąsiadującej z siedzibą i dzięki temu, że dysponowano już większym placem - na wprowadzenie do sprzedaży m.in. cegieł, cementu, wapna, stali.

W czerwcu 2002 roku spółka przystąpiła do Grupy PSB. Ułatwiło to zakupy materiałów po lepszych cenach oraz wpłynęło na wzrost postrzegalności firmy na rynku, m.in. poprzez udział w programie "Buduj dom z PSB". W ciągu ostatnich lat Klienci zaczęli też coraz bardziej doceniać estetykę ekspozycji, przestrzeń, dogodny dojazd, duży parking jak i możliwość załadunku materiałów.

Famiko-Bud prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych w oparciu o magazyn (400 m²), sklep (1500 m²), wiatę (600 m²) oraz plac składowy (4500 m²), które usytuowane są na gruncie o powierzchni 6000 m².

Spółka na stałe zatrudnia 26 osób.

Oferta firmy skierowana jest do firm wykonawczych oraz do Klientów indywidualnych.

Galeria zdjęć
Informacje